Aktivasyon

Aktivasyon

Aktivasyon

My Kelime Aktivasyonları Nasıl Yapılır?

MyKelime.com ile binlerce kelimeyi öğrenme ve pratik etme imkanı sunmaktayız. Bu aşamada size verilmiş olan Avrupa Dil Portfolyosu’ndaki seri numarasına ihtiyacınız olacaktır.

mykelime

www.kirikkaleamerikankultur.com.tr adresinden “My Kelime” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra, ekranın solundaki “Hesap Aktivasyonu” kısmına ilk olarak e-posta adresinizi, bulunduğunuz temsilciliği  ve portfolyo seri numaranızı başında 0 (sıfır) olmadan girdikten sonra hesabı aktif hale getirip sağ taraftaki kısımdan e-posta ve portfolyo seri numaranızla giriş yapabilirsiniz.

 

Online İngilizce Aktivasyonu Nasıl Yapılır?

aktivasyon

Bu yöntem; eğitiminizi pekiştirerek ve internet materyalleri kullanarak kolay ve hızlı İngilizce öğrenmenizi sağlamak üzere hazırlanmıştır.

 

www.kirikkaleamerikankultur.com.tr adresinden “Mykelime” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra, ekranın sağ tarafındaki “kullanıcı girişi ” kısmına bize vermiş olduğunuz e-posta adresi ve şifre kısmına portfolyo seri numaranızın başında “0”(sıfır) olmadan yazarak giriş yapabilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Aktivasyonun yapılışı ile ilgili resimli adımları burada bulabilirsiniz.